מי אנחנו?
אודות 1

הסיפור של נינג'ה פארק מתחיל כך… 29 ליוני 2018, יום שישי בערב, ישבנו וחשבנו, אשתי הלן(מדריכה בתחום הכושר והסטודיו), אנוכי- רמי וליאור- חברי מהילדות, על כמה שחסר לנו באזור מתחם ספורט אתגרי, מתקדם, מקצועי ואיכותי, שיתאים גם לנו וגם לילדים.
ומשם הכל היסטוריה..

נינג'ה פארק הוא המתחם הראשון מסוגו בארץ, המתפרש על פני 900 מ"ר ומשלב בין מסלולי נינג'ה לטיפוס בולדר. החזון שלנו הוא לתת מענה לכלל האוכלוסיה, גברים ונשים בכל הגילאים, ולהגדיל את קהילת המטפסים והנינג'ות באזור בפרט, ובארץ בכלל.
באמצעות חוגים, סדנאות ופעילויות משלימות, המועברים ע"י מדריכים ומאמנים מהשורה הראשונה בארץ, כל אחד ואחת יוכלו לשפר באופן משמעותי את היכולות הגופניות והמנטליות שלהם.

בנינג'ה פארק חשבנו על כל הפרטים הקטנים כגדולים, כאן תוכלו למצוא את כל מה שצריך על מנת להבטיח הנאה מהחוויה האתגרית לגוף ולמוח, ללא דאגות. החל ממזנון עשיר, דרך חדרי הלבשה, לוקרים וציוד עזר מקצועי שניתן לרכוש במקום. כל זאת בכדי להבטיח שתהיו מרוכזים בסיבה שלשמה הגעתם אלינו.

אורח חיים המשלב ספורט כבר הוכח כבריא יותר, תורם לביטחון העצמי ויוצר קשרים חברתיים בכל הגילאים. במטרה ליצור קהילה חברתית וספורטיבית במתחם ומחוצה לו, אנו נקיים תחרויות, אירועים שונים, ימי הולדת ואירועי חברה וגיבוש..

אודות 2

הצטרפו עכשיו!